KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9771055
nr 977 1055
Akvareller
2 st, Håkan Engström, signerade, 11x11, 8x9
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:59:45
31/8 06:19:53